Şirketlere Özel

Şirketlere Özel

Bildiğiniz gibi motivasyon ve teşvik gezileri, çalışanların motivasyonunu üst seviyelere çıkartmak ve ekip ruhunu arttırabilmek için dünya çapındaki firmaların tercih ettiği etkili bir yöntemdir.

Turizm konusunda Bursa ve çevre illerde uzmanlaşmış kadrosu ile GEZZY TUR şirketlere özel kongre, seminer, bayii toplantıları ve seyahat organizasyonları düzenlenmektedir. Amacımız kendi faaliyet alanlarımızda yer alan tüm parametreleri kullanarak en iyi performansı göstermek ve referans listemize siz değerli kurumlarımızı da eklemektir.

Firmanızın tüm organizasyonlarında ilgili personellerimiz büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Seyahat ve Turizm konusunda tüm organizasyonlarınıza size özel danışmanlık yapar ve iş yükünüzü oldukça hafife indirir.


Yukarıda bulunan infografik Türkiye'de sayılı firmalara verilen METODİK İKNA eğitimlerinin ana şemasıdır. İyi bir organizasyon; planlama, çıkabilecek sorunları öngörme ve çözme becerisi gerektirir. Konularında uzman eğitimcilerimiz personelimizi bu yönde kanalize ederek kusursuz organizasyonlar yaratmayı hedefler.

Şirketiniz için düşündüğünüz tüm organizasyon planlamasında sizlere özel danışmanlık hizmeti sağlayabiliriz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.